İzotek Mobil İzolasyon yaşam alanlarını daha sağlıklı, sıcak ve ekonomik anlamda sizlere daha iyi imkan sağlamak amacıyla kuruldu. Araştırmalarımız sonucu, Amerika ve Avrupa'da uzun yıllar test edilip; onay ve kabul gören Sprey Poliüretan izolasyonu tercihlerinize sunuyoruz. Bu ürün, izolasyonda bir devrimdir. Amacımız daha sağlıklı daha ekonomik, kusursuz işçilik ve siz değerli müsterilerimizin memnuyetini her zaman önemli bir kurum olarak  ön planda tutma  gayretindeyiz.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, hızlı çözüm ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesime hitap eden, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir şzolasyon firmasından daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir firma olmaktır.


Değerlerimiz

  • Önce insan 
  • Yenilikçilik 
  • Ölçülebilirlik 
  • Ulaşılabilirlik