Dış Cephe Yalıtımı izolasyonu

Kale Mobilya

İZOTEK Mobil sprey poliüretan  sistemi ile yüzeye uygulama sırasında tek başına tam olarak yapışır. Diğer yalıtım uygulama sistemlerinde uygulama şartlarına göre özel yapıştırma sıvasına gerek yoktur.

Yapıştırmalı uygulama tekniklerinde uygulama yüzeyine (binaya) m2 de 4 Kg gibi yük ekstra getirmektedir. Ekstra Bir Delme Dübellime İhtiyacı yoktur.


Yapıştırmalı Uygulama tekniklerinde yapıştırma sonrası m2 de ekstra 6 ad. dübel ile ısı yalıtım levhası montaj edilmelidir. Örnek olarak 1000 m2 bir bina alanına 6000 ad. delik delinmesi gerekmektedir.

Sprey Poliüretan Köpük Uygulamasında ise Uygulama yüzeyine yapışmasından dolayı delik delme ihtiyacı yoktur. Sistemlerimizin güvenliği, üretici firmaların sağladığı malzeme garantisi ve firmamızın sağladığı uygulama garantisi ile desteklenmektedir.. Yalıtımda profesyonel yaklaşım Müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren firmamız, sadece malzeme değil, gerçek anlamda, ücretsiz teknik destek sağlamaktadır. Yüksek bedeller ödeyerek alınan, son derece estetik bir dış cephe sistemi, her zaman mükemmel ve uygun bir çözüm olmayabilir. Bu nedenle, firmamız ve iş ortaklarımız ile projenizin planlama aşamasından, uygulamanın son detayına kadar size her adımda eşlik eder.

Sistem ve malzemeler hakkında detaylı bilgiler verir. Proje analizi yapar.Yalıtım gibi karmaşık teknik detayları olan bir konu ile ilgili, her alanda tecrübesi olan bir yardımcıya ihtiyacınız olacaktır.

Hangi malzeme kullanıldığında, hangi sonuç elde edilir? Sizin projeniz için en uygunu hangisi? Gelin iş birliği anlayışımızla, tarafınızdan belirtilen fikrin, hayata nasıl geçirileceği ile ilgili çözümler üretelim